Filozofie Sedus


"Sedus se zavazuje získávat vždy z každé kancelářské práce užitečné zkušenosti. Pro dobro podníkání
a zaměstnanců."

Sociologové říkají, že naše životy prožíváme na třech místech.

Prvním místem je domov. Druhé místo je naše zaměstnání. A třetí místo je místo, kde trávíme
svůj volný čas.


Třebaže strukturálně nezměněné, význam těchto tří míst by měl podstoupit významější změně. Funkce domova se mění kvůli potřebě mobility a flexibility. Druhé místo - kancelář - by mělo, v ideálním případě, být plánováno a realizováno k zajištění optimální ergonomie a funkčnosti. Dosud je realitou ale často neosobní a citově prázdné prostředí. Třetí místo je zdroj stimulace a osobního rozvoje. To je místo, kam chodíme zapomenotu na stres z práce a domova.

Cílem je tudíž zachytit stimulaci smyslů, kterou lidé hledají na "třetím místě" a vytvořit ji v kanceláři. Kancelář by se měla stát perfektním druhým místem, které vnímáme zároveň jako třetí místo. Tento holisticky navržený koncept nazýváme "Place 2.5 - nová emocionální kancelářská kultura".Ergonomie SedusKancelářská práce je jeden z faktorů obviněných z exploze počtu lidí, kteří trpí bolestí zad. Jako společenství, trávíme čím dál větší čas sezením a prací na počítači, jenž zhoršuje tyto problémy.

Úkolem moderního plánování kanceláře je se aktivně pustit do tohoto nedostatku pohybu lokalizací klíčových centrálních oblastí v celé budově. Ale i malé opatření může mít velký dopad, např. zásady dynamického sezení a pozice.

VIDEA pro různé druhy práce


 CALL-CENTER avi [+] spustit
 GREEN OFFICE avi [+] spustit
 OPEN SPACE avi [+] spustit
 PIAZZA avi [+] spustit
 RESTAURANT avi [+] spustit
 OPERATIVE avi [+] spustit
 SHOWROOM avi [+] spustit
 TEAM-WORK avi [+] spustit
 EXCLUSIVE avi [+] spustit


Zdravé sezení


Stanovení a doporučení "Kampaně pro zdravější záda" "Spoustě bolestí zad se dá vyhnout!"

Statistika to říká jasně. Bolesti zad jsou nejčastější důsledek špatných návyků při cvičení, sezení, ležení, zdvihání a dlouhodobé nošení - nebo jednoduše špatným způsobem. Německá organizace známá jako "Kampaň pro zdravější záda" se nyní zaměřila na původy bolestí zad. Záměrem je vyvarovat se díky výzkumu bolestem v kříži a rozšířit zjištění z výzkumu se záměrem pomoci proti velmi časté potíži - bolesti zad. Sdružení je podporováno a užívá know-how ze světa lékařství stejně jako různými specialisty z oblasti průmyslových podniků. Nezávislá značka AGR quality je krok správným směrem pro všechny spotřebitele.

Zákazníci si u produktů označených AGR quality mohou být jistí, že budou prospěšná pro jejich záda. Komise expertů ze dvou vedoucích na záda specializovaných asociací v Německu, Federal Association of German Backk Schools, Association Forum Healthy Back - Better Living a experti z oblasti pracovního lékářství ocenili následující kancelářské otočné židle firmy Sedus označením AGR quality: black dot, crossline, early bird, mr. 24, mr. Charm, netwin, open mind, open up a yeah! V stejné době, výškově nastavittelný stůl z řady activation také obdržel ocenění kvality.
Administrace: novinky

TOPlist